Her finner du oss

Balanseinstittuttet ligger i Torjusheigata 4 i Mandal sentrum. Ved adkomst via Malmø kjører du over broen og tar til venstre i rundkjøringen. Følg bryggegata til neste rundkjøring, hvor du svinger til høyre opp i Torjusheigata.

Balanseinstituttet ligger tre gater opp i veien, i annen etasje på hjørnet mellom Torjusheigata og Giert Giertsens gate.

 

Kontakt

Akupunktør

Vigdis Marie Johannessen
vigdis@balanseinstituttet.no
382 66 440 – 917 57 656

 

Shiatsuterapeut

Henning Bokneberg
henning@balanseinstituttet.no
382 66 440 – 930 04 665

 

Personlig trener

Erlend Holby
erlend@balanseinstituttet.no
414 28 254

 

Parterapeut      

Kristi Olsen     
kristi@balanseinstituttet.no
456 12 695                                     

 

Coach

Kirsti Salvesen
kirsti@balanseinstituttet.no
402 37 639

 

Daglig leder

Casandra Johannessen
casandra@balanseinstituttet.no
970 42 994